Beroepscoöperatie voor
Childbirth Educators

Onze Missie

BCE verbindt gelijkgestemde childbirth educators en staat voor kwalitatief hoogstaande prenatale voorlichting en begeleiding. Of ze nu zwangerschapsyoga, hypnobirthing, privécoaching of bevalcursussen geven, docenten met het BCE-keurmerk hebben een eersteklas opleidingsachtergrond en houden hun kennis met bijscholingen voortdurend up to date. Maar minstens zo belangrijk is onze gedeelde visie: door vanuit een positieve benadering realistische informatie te delen, gericht op vertrouwen in het natuurlijke geboorteproces en met de eigen regie van de zwangere vrouw en haar partner voorop, dragen we bij aan een gezond geboorteklimaat. En daarmee aan een fijne start van het ouderschap en een bewust welkom voor alle baby’s.

Over ons

Aline Kiers

Penningmeester

Verloskundige (1e en 2e lijn), hypnobirthing docent, eigenaar van MOM & CO, centrum voor zwangerschapsbegeleiding en cursussen in Amsterdam.

Jolanda van den Bosch

Voorzitter

Eigenaar De GeboortePartner, Verloskundige i/o, Doula, hypnobirthing practitioner, zwangerschapsconsulent, postpartum doula, hypnosecoach, IEMT Practitioner, zwangerschapsmasseuse, Organisator workshops geboorteprofessionals, Spinning Babies, Rebozo, lid van ENCA (European Network Childbirth Association)

Leonie Winkel

Bestuurslid

Zwangerschapscdocente, fysiotherapeut (o.a. zwangerschapsgerelateerde klachten), geboortecoach, draagconsulent en opleider zorgprofessionals.

Marijn van der Zwaard

Secretaris

Zwangerschaps- en geboortecoach, zwangerschapsyogadocent, hypnobirthing-docent, tekstredacteur bij o.a. Ouders van Nu magazine en online, eigenaar van praktijk Hey Baby Coaching in Groningen.

Gaby van Mierle

Bestuurslid

Zwangerschaps- en hypnobirthingdocent, trainer en (vrouwen)coach. Eigenaar van PUUR zwanger, praktijk voor zwangerschapsbegeleiding en cursussen in Utrecht.

Voor zwangeren

Ledenoverzicht

Alkmaar:

Manon Aué                     Gooisch Grut                                   www.gooischgrut.nl

Amsterdam:

Aline Kiers                       Mom&Co                                         www.momenco.nl
Manon de Graaf             Beval Wijzer                                    www.bevalwijzer.nl
Mirjam Vos                     Mirjam Vos                                      www.mirjam-vos.nl

Den Haag:

Elaine van Weelden      Jouw Geboorte Avontuur             www.jouwgeboorteavontuur.nl

De Kwakel:

Hester Kas                       Atento Sentido                                www.atentosentido.care

Deventer:

Anja Beeuwkes              Aananda                                            www.aananda.nl

Dordrecht:

Lianne de Keizer            Love for Birth                                  www.loveforbirth.nl

Elst:

Jolanda vd Bosch           De Geboortepartner                       www.degeboortepartner.nl

Emmen:

Petra Bouma                   Allattare                                            www.allattare.nl

Groningen:

Marijn vd Zwaard          Hey Baby coaching                          www.heybabycoaching.nl
Leonie Winkel                Leonie Winkel                                  www.leoniewinkel.com
Doete Reitsma                Dubbel Zen                                       www.dubbelzen.nl

Sylvia de Groot               Relax Mama                                      www.relaxmama.nl

Heino:

Manouk Westendorp     De Roze Wolk                                     www.derozewolk.net

Hilversum:

Rian Provoost                 De Geboortespecialist                       www.degeboortespecialist.nl

Leeuwarden:

Nynke Brakelé                Liefdevolle Geboorte                         www.liefdevollegeboorte.nl

Naarden:

Annemarie Schoots       De Lotus                                              www.delotus.one

Nieuwegein:

Suzanne Wisse                 Mamasuuz                                            www.mamasuuz.nl

Oosterbeek:

Adriënne Corbet              De Geboortespecialist                        www.degeboortespecialist.nl
Brun Kuipers                    De Geboortespecialist                        www.degeboortespecialist.nl

Renkum:

Maartje den Hartogh       Goed Geweven                                      www.goedgeweven.nl

Sint Anthonis:

Eva Ijspeert Primavera     Hypnobirthing                                     www.primavera-hypnobirthing.nl

Schijndel:

Marieke te Dorsthorst       De Geboortespacialist                        www.degeboortespecialist.nl

Uden:

Wendy van der Zanden     Doula 4 Life                                           www.doula4life.nl

Ureterp:

Elma Rus                             De Geboortespecialist                          www.degeboortespecialist.nl

Utrecht:

Gaby van Mierle                 Puur Zwanger                                        www.puur-zwanger.nl
Shantie Lemmers               Hypnobirthing Leidsche Rijn             www.hypnobirthingleidscherijn.nl

Sabine van den Braak        Bliss Birth                                               www.bliss-birth.nl

Zwolle:

Yvonne van Leijen              Embrace Birth                                        www.embracebirth.nl

Voor childbirth educators

Ben je childbirth educator en wil je je aansluiten bij een veelzijdig, goed geschoold netwerk? Om kennis en inspiratie uit te wisselen, bijscholingen te volgen en een keurmerk te voeren waarmee je inhoudelijke kwaliteit uitstraalt naar je doelgroep en zorgverzekeraars?

Ja, ik wil me aansluiten bij BCE

Contact

Heb je vragen? Neem contact met ons op via info@childbirtheducators.nl.