Beroepscoöperatie voor
Childbirth Educators

Onze Missie

BCE verbindt gelijkgestemde childbirth educators en staat voor kwalitatief hoogstaande prenatale voorlichting en begeleiding. Of ze nu zwangerschapsyoga, hypnobirthing, privécoaching of bevalcursussen geven, docenten met het BCE-keurmerk hebben een eersteklas opleidingsachtergrond en houden hun kennis met bijscholingen voortdurend up to date. Maar minstens zo belangrijk is onze gedeelde visie: door vanuit een positieve benadering realistische informatie te delen, gericht op vertrouwen in het natuurlijke geboorteproces en met de eigen regie van de zwangere vrouw en haar partner voorop, dragen we bij aan een gezond geboorteklimaat. En daarmee aan een fijne start van het ouderschap en een bewust welkom voor alle baby’s.

Over ons

Aline Kiers

Penningmeester

Verloskundige (1e en 2e lijn), hypnobirthing docent, eigenaar van MOM & CO, centrum voor zwangerschapsbegeleiding en cursussen in Amsterdam.

Jolanda van den Bosch

Voorzitter

Eigenaar De GeboortePartner, Verloskundige i/o, Doula, hypnobirthing practitioner, zwangerschapsconsulent, postpartum doula, hypnosecoach, IEMT Practitioner, zwangerschapsmasseuse, Organisator workshops geboorteprofessionals, Spinning Babies, Rebozo, lid van ENCA (European Network Childbirth Association)

Leonie Winkel

Bestuurslid

Zwangerschapscdocente, fysiotherapeut (o.a. zwangerschapsgerelateerde klachten), geboortecoach, draagconsulent en opleider zorgprofessionals.

Marijn van der Zwaard

Secretaris

Zwangerschaps- en geboortecoach, zwangerschapsyogadocent, hypnobirthing-docent, tekstredacteur bij o.a. Ouders van Nu magazine en online, eigenaar van praktijk Hey Baby Coaching in Groningen.

Gaby van Mierle

Bestuurslid

Zwangerschaps- en hypnobirthingdocent, trainer en (vrouwen)coach. Eigenaar van PUUR zwanger, praktijk voor zwangerschapsbegeleiding en cursussen in Utrecht.

Voor zwangeren

Ledenoverzicht

Alkmaar:

Manon Aué                     Gooisch Grut                                                   www.gooischgrut.nl

Amsterdam:

Manon de Graaf             Beval Wijzer                                                    www.bevalwijzer.nl
Aline Kiers                       Mom&Co                                                         www.momenco.nl
Greetje Schaap                                                                                           www.greetjeschaap.nl
Linda van Vegten          Van Vegten Coaching                                     www.vanvegtencoaching.nl
Mirjam Vos                     Mirjam Vos                                                       www.mirjam-vos.nl

Arnhem:

Marin Hilvering                                                                                          www.degeboortespecialist.nl

Bergen op Zoom:

Sarah Brecht                   Alles over je Bevalling                                      www.allesoverjebevalling.nl

Den Haag:

Elaine van Weelden      Jouw Geboorte Avontuur                                 www.jouwgeboorteavontuur.nl
Renate Rotteveel           Kracht en Vertrouwen                                       www.krachtenvertrouwen.nl

De Kwakel:

Hester Kas                       Atento Sentido                                                    www.atentosentido.care

De Tike:

Klaziena vd Meulen      Hypnobirthing Friesland                                    www.hypnobirthing-friesland.nl

Deventer:

Anja Beeuwkes              Aananda                                                                  www.aananda.nl

Dordrecht:

Lianne de Keizer            Love for Birth                                                         www.loveforbirth.nl

Elst:

Jolanda vd Bosch           De Geboortepartner                                              www.degeboortepartner.nl

Emmen:

Petra Bouma                   Allattare                                                                    www.allattare.nl

Groningen:

Marijn vd Zwaard          Hey Baby coaching                                                  www.heybabycoaching.nl
Leonie Winkel                Leonie Winkel                                                           www.leoniewinkel.com
Doete Reitsma                Dubbel Zen                                                                www.dubbelzen.nl
Sylvia de Groot               Relax Mama                                                               www.relaxmama.nl

Haarlem:

Esther George                 Hypnobirthingrandstad                                           www.hypnobirthingrandstad.nl

Hilversum:

Rian Provoost                 De Geboortespecialist                                               www.degeboortespecialist.nl

Kampen:

Jonneke van Maanen   Maandacht                                                                    www.maandacht.com

Leeuwarden:

Nynke Brakelé                Liefdevolle Geboorte                                                  www.liefdevollegeboorte.nl
Jantina vd Valk              Memmesoarch Wij Dragen                                       www.wijdragen.nl

Lexmond:

Tessa Koning                  In Vertrouwen                                                               www.in-vertrouwen.com

Naarden:

Annemarie Schoots       De Lotus                                                                          www.delotus.one

Nieuwegein:

Suzanne Wisse                 Mamasuuz                                                                       www.mamasuuz.nl

Oosterbeek:

Adriënne Corbet              De Geboortespecialist                                                    www.degeboortespecialist.nl
Brun Kuipers                    De Geboortespecialist                                                    www.degeboortespecialist.nl
Elise van Dijk                   De Geboortespecialist                                                     www.degeboortespecialist.nl

Renkum:

Maartje den Hartogh       Goed Geweven

Rockanje:

Kim Jonasse                       Moeder Natuurlijk                                                           www.moedernatuurlijk.nl

Sint Anthonis:

Eva IJspeert                       Primavera Hypnobirthing

Schijndel:

Marieke te Dorsthorst       De Geboortespecialist                                                     www.degeboortespecialist.nl

Terschelling: 

Inge Rutgers-Stobbe           Mama Zen                                                                         www.mamazenterschelling.nl

Uden:

Wendy van der Zanden     Doula 4 Life                                                                       www.doula4life.nl

Ureterp:

Elma Rus                             De Geboortespecialist                                                        www.degeboortespecialist.nl

Utrecht:

Marise Bout                         Natural Waves Moederzorg & Hypnobirthing              www.naturalwaves.nl
Sabine van den Braak        Bliss Birth                                                                             www.bliss-birth.nl
Monique van Giezen          Praktijk In Goede Handen                                                www.praktijkingoedehanden.nl
Shantie Lemmers               Hypnobirthing Leidsche Rijn                                           www.hypnobirthingleidscherijn.nl
Gaby van Mierle                 Puur Zwanger                                                                       www.puur-zwanger.nl

Veenendaal:

Kristy Remijn                      Vida                                                                                        www.zobevalik.nl

Zwolle:

Yvonne van Leijen              Embrace Birth                                                                     www.embracebirth.nl

Voor childbirth educators

Ben je childbirth educator en wil je je aansluiten bij een veelzijdig, goed geschoold netwerk? Om kennis en inspiratie uit te wisselen, bijscholingen te volgen en een keurmerk te voeren waarmee je inhoudelijke kwaliteit uitstraalt naar je doelgroep en zorgverzekeraars?

Ja, ik wil me aansluiten bij BCE

Contact

Heb je vragen? Neem contact met ons op via info@childbirtheducators.nl.